Pojď se s námi zlepšovat

Závody, tréninky, vyjížďky, exkurze
Nejbližší akce

Zveme tě za hobby horses na Rohatsko

Zveme tě

Pravidelný trénink

Trénujeme skoro každý den, za každého počasí (no skoro každého 🙂 ) Máme venkovní jízdárnu, louku na cross country a když je venku hnusně, můžeme i do vnitřní kryté mini jízdárny.

Přijeď si s námi zatrénovat. Trénink bude trvat min. 1 hodinu. Většinou spíš dvě.

Stačí zavolat nebo napsat a najdeme ti termín!!! Kapacita na každý trénink je omezená, ale určitě se dohodneme, kdy máme volno.

Zveme tě

Vyjížďky do terénu

Na vyjížďku po okolí Rohatska se dostaneme minimálně 1 týdně. Nejraději jezdíme, když není deštivo.

Většinou jsme na cestě 1,5 hodiny.

Jezdíme po loukách, polních cestách a můžeme zajet i do lesa. Sem tam potkáme spadlou větev nebo kmen, skáčeme přes potůček nebo přírodní příkopy. Je to zábava 🙂

Stačí zavolat nebo napsat a najdeme ti termín!!! Kapacita na každý vyjížďku je omezená, ale určitě se dohodneme, kdy máme volno.

Zveme tě

Exkurze ve stáji

Nemusíš s námi trénovat a přeci můžeš přijet na návštěvu. Budeme moc rády, když si s tebou pokecáme o našich koních a zkušenostech. Ukážeme ti naši stáj, představíme hobíky a pochlubíme se výrobky, které jsme už zvládly udělat. A ty nám zase povíš, co umíš a děláš s hobíky ty.

Ve stáji jsme skoro denně, takže není problém se domluvit na termínu. Jen o letních prázdninách máme pauzu, to se doma moc nezdržujeme.

Jestli máš svého hobíka (nebo víc hobíků), vezmi ho s sebou. Rádi ho okouneme a pohladíme 🙂

Zveme tě

Závody Hobby horses

Už od zimy 2019 jsme toužily po účasti na závodech. Viděly jsme hodně videí ze závodů ve Finsku a hodně nás to inspirovalo. Prožily jsme nezapomenutelné závody na Pecharově ranči v září 2020. Tyhle závody byly fakt boží!

V červnu 2021 se nám povedlo zorganizovat první vlastní závody. Bylo nás 28 závodníků z celé ČR a také jedna závodnice až z Košic na Slovensku. V září jsme přivítali 38 závodníků ve věkovém rozpětí 8-14 let. Na jarní závody 2022 se nám nahlásilo 75 závodníků. Komunita hobíkářů stále roste a my z toho máme radost!

Sledujte nás ať vám žádné závody neutečou 🙂

Adventní trénink a vyjížďka 11.12.2022

Jak to bude probíhat

Sejdeme se v neděli 11.12. na Rohatsku

Čas tréninku a vyjížďky: 12:30 až 16:00

Máme v plánu trénink na trávě nebo na kryté jízdárně. Vyjedeme si do lesa na vyjížďku, pokud nebude pršet. Registrační poplatek je 50,- Kč. Bude se platit před tréninkem.
Parkovat se dá přímo u budovy Rohatsko č.p. 18.
S sebou si vezměte svačinu, pití, obuv na skákání i na vyjížďku do terénu (nejlépe dvoje boty).
Na trénink jezdce přihlašte skrze tlačítko níže. Dáme vám zpět vědět e-mailem, že s ním počítáme. Kapacita tréninku je 10 dětí.

Srazy, tréninky a závody 2023

Původně plánované soustředění leden a duben

Po zkušenostech z listopadu víme, že práce je s tím skoro stejně velká jako s velkými závody. A cenu bohužel vytáhne několikanásobně nahoru menší kapacita účastníků. Z důvodu vyšší ceny pak o soustředění není tak velký zájem a pro nás je to velká nejistota, zda zvládmeme zaplatit naše závazky (pronájem, jídlo, apod). Proto jsme se rozhodly, že místo soustředění uděláme sraz, kde bude možné mít k dispozici veškeré naše vybavení pro skákání parkuru i ostatní disciplíny. Kdo bude chtít, může s Bárou aktivně trénovat. A můžeme tím i zvýšit kapacitu a tím pádem snížit registrační poplatek.

Březnový sraz a trénink s hobíky

Trénink a sraz HH plánujeme na konec března (víkend 25. a 26.3.). Opět bychom využily sportovní areál v Kněžmostě. V případě hezkého počasí přidáme i vyjížďku do terénu. Registraci spustíme v polovině února. K dispozici budou 2 haly, veškeré vybavení pro parkur, drezuru, kavaletovou práci, westernové disciplíny. Občerstvení bude na míste vělmi omezené, pravděpodobně si každý bude zajišťovat jídlo sám (v okolí je ale spousta možností, od kud jídlo objednat). Kapacita bude 40 dětí na jeden den.

10.6.2023 - závody v Areálu Cejch v Srbsku

Už jsme rezervovaly v Areálu Cejch termín 10.6. – sobotu. Uspořádáme opět závody pro 60 dětí. Disciplíny a další podrobnosti budeme řešit na jaře. Tak pilně trénujte, ať máme komu tleskat 🙂

Nechte nám na sebe kontakt a my vám pošleme pozvánku

Nemáte čas sem každý týden koukat, co je nového a kam se můžete registrovat? Nevadí. Nechte nám na sebe kontakt a my se vám připomeneme samy. Všem zájemcům, na které máme email, posíláme přednostní pozvánky a info o tom, co plánujeme.

Rády si tam přidáme i vás.

Pokud jste u nás již na jakékoliv akci byli, nevyplňujte nám kontakt znovu. Už ho určitě v tabulce máme 🙂

Kam jinam na závody hobby horses

Velká cena Ml. Boleslavi - 30.12.2022

Více informací a přihlášky na webu www.hh-mb.cz

Jsme na instagramu

Sledujte nás

IG Báry s hobíky  @kht._barca

IG Verči s hobíky  @kht._verca

IG Klárky s hobíky  @klarka.vesela

IGAdinky s hobíky @hh_cat_adinka

IG Báry s koňmi  @barca_eqh

IG Verči s koňmi  @konak_verca